Main Menu

Služba spoločnosti Varistar je jedinečná v porovnaní so všetkými jej konkurentmi svojou komplexnosťou. Je vytvorená tak, aby si vyžadovala čo najmenšie administratívne, finančné a personálne nároky na našich klientov. V čom sa teda najviac líšime od našich konkurentov? Poskytujeme komplexné riešenie, ktoré pokrýva všetky aspekty variabilných aplikácií od zberu a spracovania údajov, cez prípravu všetkých aplikačných máp až po inštaláciu a nastavenie aplikačnej technológie.

 

Riešenia pre všetky terminály

Na zabezpečenie správneho dávkovania je potrebné mať v poľnohospodárskom zariadení terminál, ktorý dokáže meniť dávku. V spoločnosti Varistar vždy hľadáme správne riešenie, aby vaše aplikačné zariadenia mohli aplikovať variabilne bez ďalších investícií. Buď použijeme vaše existujúce zariadenia a terminály, alebo doplníme technológiu našimi terminálmi. Vždy to však robíme tak, aby naši zákazníci nemuseli nič riešiť a investovať a aby všetky technológie fungovali na 100 % - všetko je súčasťou služby Varistar. Do niektorých terminálov je možné nahrať mapy aplikácií priamo a/alebo poskytovať aj vzdialenú podporu. Medzi značky, ktoré sú takto priamo integrované do nášho systému, patria AG Leader, John Deere, Raven*.

terminaly

V ostatných prípadoch je potrebné nahrať dávku aplikácie pomocou iného zariadenia. Ak terminál vo vašom zariadení neumožňuje priame nahrávanie máp, bezplatne vám poskytneme zariadenie na nahrávanie máp pre službu Varistar.

 

Varistar One

Varistar One

Prvou možnosťou je terminál Varistar One. Je to jednoduchý terminál s intuitívnou aplikáciou. Terminál je kompatibilný s väčšinou terminálov poľnohospodárskych zariadení, do ktorých posiela dávky pre jednotlivé aplikačné zóny na základe polohy určenej pomocou GPS, tento terminál sa prenajíma bezplatne v rámci služby Varistar.

terminly

 

Varistar Direct

Druhou možnosťou je terminál založený na našom vlastnom vývoji.

Varistar Direct

Tento terminál zabezpečuje kompletný prenos údajov do a z techniky. Je vybavený portom USB, ktorý sa pripája k terminálu poľnohospodárskeho zariadenia. Tento terminál umožňuje aj vzdialenú podporu

terminaly usb

*Dodávka týchto terminálov nie je súčasťou služby Varistar
Technická podpora

Chceme, aby sa naši klienti mohli vždy spoľahnúť na naše služby. Preto ponúkame širokú škálu našich služieb technickej podpory.

 

Inštalácia technológie

kladivo

Variabilný aplikačný terminál vždy kompletne nainštalujeme do poľnohospodárskeho zariadenia, nastavíme ho a otestujeme, či všetko funguje a komunikuje správne. V prípade použitia terminálu iného dodávateľa zabezpečíme komunikáciu s týmto dodávateľom, aby bolo všetko pripravené na variabilné aplikácie.

 

 

 

 

Školenie zamestnancov na mieste

Skoleni

Samozrejmosťou je podrobné školenie personálu, ktorý bude terminál používať na mieste a vo vašom zariadení. Všetko vám ukážeme a odpovieme na všetky vaše otázky. Ku všetkým terminálom dodávame aj podrobné návody v tlačenej podobe. Súčasťou školenia na mieste je aj návod na používanie nášho portálu a variabilného systému zadávania aplikácií pre agronóma.

 

 

 

Vzdialená podpora

telefon

Pomocou vzdialenej podpory je možné pripojiť sa k väčšine zariadení na diaľku a lepšie identifikovať potenciálny problém. Na každom termináli je uvedené číslo nášho zákazníckeho servisu, kde vám naši technici radi pomôžu s akýmkoľvek problémom. Väčšina problémov sa vyrieši v priebehu niekoľkých minút. 

 

 

 

 

Bezplatný servis na mieste

servis

Ak je porucha vážnejšia a nedokážeme ju vyriešiť pomocou vzdialenej podpory a je potrebný technik na mieste, tento servisný zásah na nami dodanom zariadení je pre našich klientov úplne bezplatný.

 

 

 

 
Podpora aplikácie

Pre našich klientov je dôležitá nielen podpora súvisiaca s inštaláciou a uvedením do prevádzky, ale aj podpora súvisiaca s konkrétnymi aplikáciami.

 

Poradenské služby pri špecifikácii parametrov pre variabilné aplikácie

kooperace

V roku 2021 spustíme nový portál, ktorý bude generovať aplikačné mapy a prenášať ich priamo do poľnohospodárskych zariadení. Celý proces bude veľmi rýchly a klienti budú môcť mapu používať takmer okamžite. Zároveň bude naďalej fungovať mechanizmus validácie (čiastočne automatizovaný, v niektorých prípadoch s následným vypočutím neštandardných záznamov odborníkom), ktorý odhalí nesprávne zadané žiadosti, ktoré by mohli ohroziť vývoj plodín. Našim klientom ponúkame aj bezplatné konzultácie k jednotlivým variabilným aplikáciám.

 

 

 

Poradenstvo v sezóne pre variabilné aplikácie

kooperace2

Systém Varistar ponúka mnoho možností využitia variabilných aplikácií. Mapu aplikácie môžeme doplniť na základe mapy RVP o aktuálny stav porastu alebo pripraviť mapu aplikácie len na základe aktuálneho stavu. Vďaka skúsenostiam ponúkame aj možnosť variabilnej aplikácie vybraných pesticídov. Pre našich klientov vytvárame aj variabilné osevné mapy. Veľmi obľúbené je aj základné hnojenie na základe kombinácie mapy RVP a analýzy pôdy.